Yatay Talaş Kırıcı


TEKNİK ÖZELLİKLER
  • MOTOR GÜCÜ : 11 kW’den 80 kW’e kadar
  • KAPASİTE : Saatte 1 tone’dan 8 ton’a kadar
  • AĞIRLIK : 600 kg’dan 6500 kg’a kadar
  • GİRİŞ VOLTAJI : 380 AC (Elektrik panosu ve full otomasyon)
  • GARANTİ : Fatura tarihinden itibaren garanti 1 yıl
Yatay Talaş Kırıcı,uzun ,kıvrık ve yumak haline gelen malzeme talaşlarını,düşük bir dönme hızı ile sürekli olarak kırık hale getirmeye yarar.Karbon çeliği,paslanmaz çelik ,alüminyum alaşımları,titanyumve 1200 N/mm2 ve daha üst kopma dirençli diğer alaşımlı çelikler için kullanıma uygundur.Talaş Briketleme Presi veya Talaş Santrifüjü öncesine yerleştirilebilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Talaş kırıcının üst kısmındaki konik hazneye beslenir.Orta eksende dönen mil üzerine ve kırıcı arka duvarına yerleştirilen değiştirilebilir hava çeliği kesici uçlar bağlıdır.Gelen yumak talaş burada alttan üste doğru kesilerek başarılı bir şekilde küçük parçalara ayrılır ve alt kısımdaki titreşim eleğinden geçerek dışarı atılır.

İstenirse üzerine talaş parça ayırıcı eklenebilir.
 
yatay_talas_kirici.jpg
yatay_talas_kirici 2.jpg
 
 
 
 
Yatay Talaş Kırıcı - GOKMASAN
Metal talaş yıkama , kurutma makinaları ,santrifüj , briketleme / sıkıştırma presi ve boryağ geri dönüşüm ve filtreleme sistemleri üretmekteyiz.Metal talaş geri dönüşüm ve bertaraf tesisleri için çed raporu alınmaktadır.
yatay-talas-kirici-talas-yikama-kurutma-santrifuj-briketleme-presi-makinasi-filtreleme-geri-donusum-bertaraf-ced-sikistirma