Dikey Talaş Kırıcı


TEKNİK ÖZELLİKLER
  • MOTOR GÜCÜ : 2,2 kW’den 45 kW’e kadar
  • KAPASİTE : Saatte 400 kg’dan 8 ton’a kadar
  • AĞIRLIK : 800 kg’dan 6500 kg’a kadar
  • GİRİŞ VOLTAJI : 380 AC
  • GARANTİ : Fatura tarihinden itibaren garanti 1 yıl

Dikey Talaş Kırıcı, uzun, kıvrık ve yumak haline gelen malzeme talaşlarını, düşük bir dönme hızı ile sürekli olarak kırık hale getirmeye yarar. Karbon çeliği, paslanmaz çelik,alüminyum alaşımları, titanyumve 1200 N/mm2 ve daha üst kopma dirençli diğer alaşımlı çelikler için kullanıma uygundur. Talaş Briketleme Presi veya Talaş Santrifüjü öncesine yerleştirilebilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Talaş kırıcının üst kısmındaki konik hazneye beslenir. Konik haznenin yan duvarlarında civatalı kesici uçlar bulunmaktadır. Ortadaki dönen yatak üzerinde değiştirilebilir hava çeliği bulunan 3 besleme kolu çalışmaktadır. Talaş başarılı bir şekilde küçük parçalara ayrılır ve alt kısımdaki kesme çemberinde daha küçük parçalar halinde dışarıya atılır.

Verimin yüksek olması,kırıcı talaş haznesinin tamamiyle doldurulmasına bağlıdır. Aksi halde uzun talaşlar kırılmadan dışarı atılabilir. İstenirse üzerine katı parça ayırıcı eklenebilir.
 
dikey_talas_kirici.jpg
dikey_talas_kirici 2.jpg
dikey_talas_kirici 3.jpg
dikey_talas_kirici 4.jpg
 
 
Dikey Talaş Kırıcı - GOKMASAN
Metal talaş yıkama , kurutma makinaları ,santrifüj , briketleme / sıkıştırma presi ve boryağ geri dönüşüm ve filtreleme sistemleri üretmekteyiz.Metal talaş geri dönüşüm ve bertaraf tesisleri için çed raporu alınmaktadır.
dikey-talas-kirici-talas-yikama-kurutma-santrifuj-briketleme-presi-makinasi-filtreleme-geri-donusum-bertaraf-ced-sikistirma