Rulo Sac, Kablo, Kırık Varil, Boya Tenekesi Yıkama Sistemleri


TEKNİK ÖZELLİKLER

Kablo ve talaş yıkama, kırık olarak sisteme verilirse aynı mevcut sistemle yıkanır.Kabloları kırma ihtimali yoksa ,kırık varil parçaları ve rulo saç gibi yıkama kabininde işlem görürler.Boya tenekeleri ise yıkama kabininde askıda yıkanabilir.Malzeme cinsine bağlı olarak yeni projeler tasarlanır.

Saç Yıkama Sistemi, rulo şeklinde gelen saç yüzeyinin üzerinde biriken kir ,pas  ve tufal tabakalarını mekanik olarak nozüllerden gelen basınçlı su yardımı ile temizlemek ve hava perdesi vasıtasıylada kurutmaya yarar.Sistem 2 üniteden oluşur.
  • Nozullardan basınçlı su püskürtülen fırçalar yardımıyla mekanik temizleme yapılan yıkama kabini ve saç çıkışında bulunan hava perdesi
  • Yıkamak için kullanılan basınçlı sıvıyı filitreleme ünitesi
BOYUTLAR : En (2000mm), Boy(2000mm), Yükseklik(2500mm) Boyalı çelik gövde (Gri RAL 7035)
MOTOR GÜCÜ : 2850 dv/dk ,11 KW   
GİRİŞ VOLTAJI : 380 AC (Elektrik panosu ve full otomasyon)
GARANTİ : Fatura tarihinden itibaren garanti 1 yıl
 
rulo_boya_tenekesi_yikama_sistemleri.jpg
rulo_boya_tenekesi_yikama_sistemleri 2.jpg
rulo_boya_tenekesi_yikama_sistemleri 3.jpg
 
 
 
Rulo Sac, Kablo, Kırık Varil, Boya Tenekesi Yıkama Sistemleri - GOKMASAN
Metal talaş yıkama , kurutma makinaları ,santrifüj , briketleme / sıkıştırma presi ve boryağ geri dönüşüm ve filtreleme sistemleri üretmekteyiz.Metal talaş geri dönüşüm ve bertaraf tesisleri için çed raporu alınmaktadır.
rulo-sac-kablo-kirik-varil-boya-tenekesi-yikama-sistemleri-talas-yikama-kurutma-santrifuj-briketleme-presi-makinasi-filtreleme-geri-donusum-bertaraf-ced-sikistirma